Zamów serwis   tel. 602-436-422

Firma JUNGAZ to najlepszy wybór jeżeli chodzi o serwis pieców. Nasi serwisanci posiadają długoletnie doświadczenie w serwisowaniu pieców gazowych, term oraz kotłów. Co najważniejsze, są oni do państwa dyspozycji 24 godziny na dobę. Wszystko dzięki bezpośredniemu kontaktowi telefonicznemu. Gwarantuje to szybki przyjazd do Twojego domu i rozpoczęcie naprawy urządzenia grzewczego. Ma to szczególne znaczenie zwłaszcza w zimie, gdy brak ogrzewania może mieć poważne konsekwencje nie tylko dla samego budynku, ale również dla zdrowia przebywających w nim osób. Po wykonaniu naprawy klient otrzymuje protokół serwisowy, który to jest dokumentem wymaganym przy wielu czynnościach administracyjnych przeprowadzanych przez zarządców, administracje, wspólnoty mieszkaniowe i firmy ubezpieczeniowe. Oferujemy konkurencyjne ceny i indywidualne podejście do każdego zlecenia. W przypadku wystąpienia czynników obiektywnych niepozwalających na przeprowadzenie naprawy pobierana jest tylko opłata pokrywająca koszty dojazdu. Firma posiada również magazyn z częściami zamiennymi do modeli wiodących producentów, co umożliwi sprawną wymianę w trakcie naprawy.

W ramach usług konserwacyjnych przeprowadzamy czyszczenie urządzenia, sprawdzenie poprawności działania wszystkich jego elementów. Dodatkowo przeprowadzamy kontrolę nastaw elektroniki kotła, anody magnezowej zasobnika, naczynia wzbiorczego i szczelności gazowej oraz związanych z nią zabezpieczeń. Gdy zajdzie taka potrzeba przeprowadzimy instruktaż obsługi urządzenia grzewczego oraz wprowadzimy indywidualne ustawienia nastaw na kotle i na zewnętrznym sterowniku. Wszystko to dla zachowania sprawności Twojego urządzenia grzewczego. Regularne przeglądy gwarantują jego prawidłowe działanie, co rzutuje na przedłużenie jego żywotności, poczucie bezpieczeństwa i obniżenie kosztów ogrzewania budynku.

Serwis termy, serwis kotły, serwis kondensaty, serwis pieców, serwis term, serwis kotłów, przegląd piecyka, przegląd termy, przegląd kotła, przegląd kotła kondensacyjnego, naprawa pieców, naprawa term, naprawa kotłów, regulacja piecyków, regulacja pieców.

Serwis pieców, term, kotłów, kondensatów na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości m.in.: Łomianki, Nowy Dwór Mazowiecki, Jabłonna, Legionowo, Izabelin, Babice, Ożarów Mazowiecki, Błonie, Leszno, Raszyn, Janki, Łazy, Nadarzyn, Pruszków, Piastów, Milanówek, Grodzisk Mazowiecki, Wołomin, Kobyłka, Ząbki, Zielonka, Marki, Radzymin, Sulejówek, Otwock, Józefów, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Zalesie Górne, Tarczyn, Góra Kalwaria.

Copyright © www.jungaz.pl, wykonanie: strony www