Zamów serwis   tel. 602-436-422

Prowadzona przeze mnie firma Jungaz specjalizuje się w usługach serwisowych obejmujących gazowe urządzenia grzewcze, takie jak termy gazowe oraz kotły konwencjonalne i kondensacyjne większości czołowych producentów z tego segmentu rynku. Posiadam wieloletnie doświadczenie w branży, a mój serwis czynny jest całą dobę, dzięki czemu każdą usterkę naprawię błyskawicznie, nie narażając klienta na dyskomfort przebywania w nieogrzewanym domu. Działam na najwyższym poziomie profesjonalizmu, jestem w stałym kontakcie z klientem, a po zakończonych pracach zostawiam protokół serwisowy z opisem wykonanych napraw, który w razie potrzeby można przedstawić ubezpieczycielom nieruchomości, administracji osiedla czy wspólnocie mieszkaniowej.

Ceny moich usług są elastyczne i konkurencyjne. Dysponuję najnowocześniejszym sprzętem oraz magazynem części zamiennych, które mogą być potrzebne podczas naprawy. Do każdej sprawy podchodzę indywidualnie, a gdy okazuje się, że brak ogrzewania został spowodowany na przykład awarią poza posesją klienta i z tego względu nie jestem w stanie wykonać naprawy, pobieram tylko niewielką opłatę za dojazd.

Jeśli mieszkają Państwo w Warszawie lub w jednej z podstołecznych miejscowości, mają Państwo do dyspozycji najlepszy serwis pieców. Kobyłka, Łomianki, Nowy Dwór Mazowiecki, Jabłonna, Legionowo, Otwock, Józefów, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Zalesie Górne, Tarczyn, Góra Kalwaria, Pruszków czy Grodzisk Mazowiecki to tylko niektóre z miejsc, w których błyskawicznie rozwiążę problemy z urządzeniem grzewczym lub przeprowadzę jego przegląd i konserwację.

Zakres moich usług ma charakter kompleksowy i obejmuje m.in. regulację piecyków łazienkowych i pieców centralnego ogrzewania. Dokonuję również wszechstronnej diagnostyki urządzeń, w tym sprawdzenia szczelności gazowej kotła i instalacji, jak również przeszkolenia klienta w obsłudze urządzenia grzewczego.

Zajmuję się także profesjonalną konserwacją gazowych urządzeń grzewczych – piecyka, termy, kotła zwykłego i kotła kondensacyjnego – którą ze względów bezpieczeństwa należy wykonać przynajmniej raz w roku. W jej ramach w Państwa domu przeprowadzę szereg czynności, które poprawią wydajność pieca i przedłużą jego żywotność. Przeczyszczę wymiennik główny, palnik, filtry, elektrody oraz wnętrze kotła. Sprawdzę szczelność gazową i zabezpieczenia kotła przed przegrzaniem, wypływem gazu i spalin oraz zdiagnozuję poprawność działania wszystkich elementów kotła. Ponadto dokonam konserwacji uszczelnień palnika i elementów wodnych, skontroluję naczynie wzbiorcze w kotle i dopuszczę odpowiednią ilość wody do układu centralnego ogrzewania. Sprawdzę również ustawienia elektroniki kotła oraz ciśnienie gazu na palniku.

Serwis termy, serwis kotły, serwis kondensaty, serwis pieców, serwis term, serwis kotłów, przegląd piecyka, przegląd termy, przegląd kotła, przegląd kotła kondensacyjnego, naprawa pieców, naprawa term, naprawa kotłów, regulacja piecyków, regulacja pieców.

Serwis pieców, term, kotłów, kondensatów na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości m.in.: Łomianki, Nowy Dwór Mazowiecki, Jabłonna, Legionowo, Izabelin, Babice, Ożarów Mazowiecki, Błonie, Leszno, Raszyn, Janki, Łazy, Nadarzyn, Pruszków, Piastów, Milanówek, Grodzisk Mazowiecki, Wołomin, Kobyłka, Ząbki, Zielonka, Marki, Radzymin, Sulejówek, Otwock, Józefów, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Zalesie Górne, Tarczyn, Góra Kalwaria.

Copyright © www.jungaz.pl, wykonanie: strony www