Zamów serwis   tel. 602-436-422

Gazowe urządzenia grzewcze wyróżnia fakt, iż często ulegają awarii i mogą przysporzyć nie lada problemów ich właścicielom. Jest to duży problem w szczególności w sytuacji, kiedy do awarii dojdzie o nietypowej porze. W całym takim systemie grzewczym niezwykle ważnym jest, by jak najszybciej przywrócić jego prawidłowe działanie. Niedziałające ogrzewanie, w szczególności w święta, weekendy, czy zimą, może być bardzo dokuczliwe, tym bardziej jeżeli naprawa usterki wiąże się z oczekiwaniem na wolny termin. By uniknąć wielodniowego oczekiwania na naprawę, warto skorzystać z usług oferowanych przez firmę Jungaz. Specjalizuje się ona w czynnościach, które stanowią kompleksowy serwis pieców. Piaseczno to miejscowość, w której bardzo prężnie działa wspomniana firma obsługując także jego okoliczne miejscowości.

Istotnym atutem oferowanych usług jest mobilność już wliczona w cenę każdej usługi. Można dzwonić o każdej porze bez względu na okoliczności, jeżeli tylko pojawi się niepożądana awaria. Konkurencyjne ceny i gwarancja fachowej naprawy to pewność sprawnego działania systemu grzewczego bez wysokich kosztów.

Usługa zapewnia również otrzymanie po każdorazowej interwencji protokołu serwisowego uzupełnianego na miejscu. Na tym dokumencie widnieje szczegółowy wykaz dokonanych napraw i czynności niezbędnych w usunięciu powstałej awarii. Istotną funkcją takiego potwierdzenia jest możliwość okazania go wspólnocie mieszkaniowej, czy ubezpieczycielowi.

Firma Jungaz oferuje swoje usługi odpłatnie, jednak w razie braku możliwości naprawy z przyczyn niezależnych od Klientów nie pobiera wynagrodzenia, prócz zwrotu kosztów dojazdu. Mobilność prezentowanej profesjonalnej firmy serwisowej opiera się nie tylko na doświadczeniu i możliwości dotarcia do każdego miejsca na obsługiwanym terenie, ale również na posiadaniu specjalistycznego sprzętu do przeprowadzenia napraw oraz magazynie części zamiennych.

Dla pełnego bezpieczeństwa oraz ekonomicznego działania sprzętu warto raz w roku przeprowadzić gruntowny przegląd, konserwację oraz czyszczenie urządzenia grzewczego. Dzięki firmie Jungaz jest to możliwe praktycznie od ręki. Firma z chęcią zajmie się także regulacją pełnej automatyki systemów grzewczych, doradztwem technicznym oraz kontrolą anody magnezowej zasobnika.

Profesjonalne podejście do Klientów, terminowość i rzetelność realizowanych zleceń w trybie mobilnym to tylko nieliczne zalety, jakimi wyróżnia się spośród konkurencji firma Jungaz. Dzięki niej w razie jakiejkolwiek awarii można liczyć na szybką i specjalistyczną pomoc.

Serwis termy, serwis kotły, serwis kondensaty, serwis pieców, serwis term, serwis kotłów, przegląd piecyka, przegląd termy, przegląd kotła, przegląd kotła kondensacyjnego, naprawa pieców, naprawa term, naprawa kotłów, regulacja piecyków, regulacja pieców.

Serwis pieców, term, kotłów, kondensatów na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości m.in.: Łomianki, Nowy Dwór Mazowiecki, Jabłonna, Legionowo, Izabelin, Babice, Ożarów Mazowiecki, Błonie, Leszno, Raszyn, Janki, Łazy, Nadarzyn, Pruszków, Piastów, Milanówek, Grodzisk Mazowiecki, Wołomin, Kobyłka, Ząbki, Zielonka, Marki, Radzymin, Sulejówek, Otwock, Józefów, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Zalesie Górne, Tarczyn, Góra Kalwaria.

Copyright © www.jungaz.pl, wykonanie: strony www